top of page

Kdo jsem...

Od malinka se miluji dotýkat lidí, jejich pokožky, pod jejím povrchem se vždy skrývá jiný příběh… Pracuji jako kosmetička a masérka s produkty francouzské značky GERnétic. Absolvovala jsem kosmetickou školu se státní zkouškou ve Stochově a následné kurzy - lifting obličeje, manuální lymfodrenáž obličeje, jemné techniky očního okolí. Také mám certifikaci z kurzu Facelift Access Consciousness a jsem certifikovanou lektorkou Face Yoga Institute®.

 

Absolvovala jsem kurz specializovaných masáží Rehabilitace obličeje

 

Jsem absolventka Institutu Aromaterapie v Praze a jako odbornice jsem registrovaná u Svazu českých aromaterapeutů. Své vzdělání jsem si rozšířila na kurzech reflexní a meridiánové masáže i aromamasáže doTerra.

V roce 2018 jsem nastoupila do dvouletého výcviku Esence Bohyně se světoznámou učitelkou Ma Anandou Saritou. Zcela to proměnilo mé vnímání sebe samotné, a i předávání učení tantry. Jsem velice vděčná, že se mi dostalo tohoto poznání, setkání s touto ženou. Být v její blízkosti a nasávat její energii a dostat tuto hlubokou transmisi ovlivnilo mé učení. Jsem nesmírně vděčná, že mohu tuto energii předávat dál a šířit tak energii essenci Bohyně. Otevírám tak božský potenciál, který je v každé ženě.

 

Věnuji se lektorování jógy pro ženy – zejména s pánevním dnem, jsem certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna Renaty Sahani a pracuji též s pohybovým systémem  Spiraldynamik®.

Jsem absolventkou kurzu Moon Mothers®

Blanka Chmelíková DOTEK ŽENY
Dotek ženy - semináře Blanka Chmelíková

... proč pracovat
se mnou

Cestu tantry jsem nastoupila v roce 2011, kdy jsem poprvé přijela do Meditačního centra Lažánky u Brna. Měla jsem v sobě mnoho nejrůznějších bloků, strachů, temnot, otázek, tendencí utéct a už nikdy nepřijet, mnoho bolestí, nevyléčených témat z dětství a dospívání…. Vydržela jsem a dělala nejrůznější techniky a meditace, docházela k postupné pomalé proměně a osvobozovala se tak, odhazovala masky i iluze. Prošla jsem všemi stupni Mohendžodáro tantrické jógy pro ženy, Mohendžodáro masáže a lektorským výcvikem.

Ma práce je inspirována Školou bederních svalů Michaely Olivie Cusanové, která naprosto proměnila me vnímání těla viz. www.bedernisvaly.cz.

 

Toto vše doplňuji mými oblíbenými nástroji Access Bars i Access Facelift.

Bude mi potěšením, pokud se mi svěříš do péče. Budu s Tebou vždy pracovat s velikou citlivostí k Tobě samotné, k Tvému momentálnímu stavu, k Tvé pokožce i k tělu. Je to pro mě vášeň a radost.

Mohendžodáro, jóga, cvičení pánevního dna ve spojení s jógou pro zářící oči a obličej, kosmetická péče a podpůrné nástroje Access Bars i masáže tvoří mou delikátni kombinaci, kterou si každá žena zaslouží pravidelně dopřát. Dotknu se Tvé ŽENY - nevenek i uvnitř Tebe samotné.

 

Dopřej si  pravidelně tuto péči pro Tvou duši i tělo, aby Tvá unikátní esence mohla zářit ještě více.

Kosmetika
kosmetické produkty GERnétic

S kosmetikou GERnétic výhradně pracuji od roku 2010. V Kosmetickém studiu GERnétic v Praze Řepích, kde je zároveň sídlo generálního zastoupení GERnétic pro ČR a SR, pracuji jako kosmetička, masérka a školitelka. Jako školitelka mám specializaci na péči o oční okolí a péči o dekolt a poprsí. Vytvořila jsem brožuru Krásná pod vlivem Luny a přispívám pravidelně do časopisu pro kosmetičky GERnétic - Journal. Více na www.studiogernetic.cz

Dotek je pro mě kontakt s duší, ruce jsou prodloužením Srdce. Každá kůže vypráví svůj příběh, na konci celého pečujícího rituálu je pro mě odměnou prozářená a opečovaná žena. Péče o pleť je pro mě rituálem a meditací.

Před kosmetickým ošetřením mohu s klientkou procvičit „Jógu pro zářivý obličej“. Obličejové svaly se stanou pevnější, obličej získá mladší vzhledu a zvýrazní se kontury. Zvýší se tím celkový výsledek  péče o sebe. Můžeme použít i nástroje Access Facelift.

S pomocí výjimečných přípravků kosmetické řady GERnétic a „Jógy pro zářivý obličej“ o sebe pečuji každodenně ráno a večer; s velkou citlivostí vám mohu tuto péči nabídnout a poskytnout. Vím, že budete spokojené.

Jóga

Praktikuji jógu od r. 2003, prošla jsem nejrůznějšími kurzy Hathajogy, Jogy pro těhotné, Spiraldynamik® u Bei Merskbauerové (učí správnému používání vlastního těla), sešla se i s dalšími učiteli.  Pro mě je jóga spojení těla a ducha,  a to jak vnímat tělo v pohybu, v dechu, nacítit a procítit, co mi tělo říká, zpomalit a jen tak být. Koncentrovat se i meditovat.

 

Praxi vedu v jemnosti a plné pozornosti k tělu, ve spojení s Lunárními cykly a fázemi, na konci setkání provádím jemnou aromamasáž, která umocní prožitek z praxe jógy. Nepřestane mě fascinovat proměna mých studentů po skončení lekce, jejich zářivé pohledy, uvolněnost a spokojenost.

Denně se věnuji praxi jógy a meditaci. Je to můj denní rituál.

Věnuji se taktéž i „Józe pro zářivý obličej a oči“. Tuto lekci mohu poskytnout na vzžádání i on-line.

Mohendžodáro

V roce 2011 jsem nastoupila cestu tantry, která změnila můj život v celkovém vnímání a prožívání. Prošla jsem všemi stupni této školy – Mohendžodáro s Monikou Sičovou a Igorem Samotným a absolvovala lektorský kurz. V roce 2020 jsem dokončila navazující školu Ženských masáží Mohendžodáro. Více na www.mohendžodáro.eu.

V roce 2019 jsme dokončila dvouletý výcvik u světoznámé tantrické učitelky Ma Ananda Sarita – Esence Bohyně. V bezpečném prostředí žen jsem dostala učení, transmisi ženství, potkala jsem se se svojí hlubokou přirozeností, pomocí jednoduchých avšak hlubokých technik. Nyní toto všechno mohu předávat dalším ženám, aby se potkaly se svojí podstatou, ukázat jim cestu, jak prozářit své ženství

Mohendžodáro je posvátné tantrické cvičení vycházející ze starodávné indické tradice. Již staletí patří mezi tajná cvičení určená pouze ženám, která nesmí vidět muž. Mohendžodáro je ženský rituál, pomocí kterého je ženské vědění předáváno dále. Mohendžodáro je energetický zápis v těle a duši o cestě ženy životem. Byl vytvořen a předáván tantrickými kněžkami v období tantrické civilizace 4000 let př. Kr. Tato civilizace označovaná jako Harrapská trvala přes 8 000 let. Hlavní pozornost měla žena, žena kněžka a rozvoj vědomí a sexuality. Proto byla později označována jako tantrická. Dochovala se jako rituál předávaný v matriarchálních rodinách v Indii.

 

Moderní Mohendžodáro bylo vytvořeno jako české ženské nezávislé tantrické hnutí a jako kombinace moderních terapeutických postupů, lékařského vhledu zakladatelky, a s kořeny právě v této staroindické tradici, bez nutnosti vzývat staroindické bohy či udržovat neměnné rituály a postupy. Moderní Mohendžodáro staví především a právě na čisté esenci starodávného učení. Bez lpění na dogmatech. Právě proto je tak živé, úspěšné... Ženy cítí jeho přirozenou hloubku. Mohendžodáro je rituálem a receptem pro věčné mládí.

Aromaterapie
Biobachovky

Ve své praxi používám tyto oleje:

  • doTERRA - esenciální oleje, certifikované čisté oleje terapeutické třídy

  • Oshadhi – odborníci na vzácné a bio esenciální oleje

  • Young Living - esenciální oleje – čisté přírodní nejvyšší kvality

Esenciální oleje jsou darem z rostlinného světa. Oleje mohou pomoci v nejrůznějších životních situacích, uvolňují emoční stavy, odstraňuji potíže našeho fyzického těla.

Dále používám: Bachovy květové esence, které pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše.

Jsem registrovaná v odborné společnosti "Asociace českých aromaterapeutů".

Kurzy pánevního dna

V roce 2018 jsem absolvovala lektorský kurz Školy pánevního dna Renaty Sahani, která je zakladatelkou Školy pánevního dna a autorka Metody 3x3. Pánev je pro mě impulsní centrum ženskosti, živosti, šťavnatosti. Skrývá se v něm ženská síla. Cvičení Metodou 3x3 Renaty Sahani je jemné cvičení pro zdraví, krásu a sílu ženy. Ráda vás, milé ženy, provedu kurzem Tajemství pánevního dna I. a II., kde navážete spojení se svým ženským středem, budete se jinak cítit a vyzařovat ženskost. 

 

Více na www.školapánevníhodna.cz.

Access Bars & Facelift

Jsem Acces Bars praktik. Jak chcete, aby Vás život vypadal? Chcete rozpoznávat a rozvíjet své dary a nadáni, chcete změnit každou oblast svého života? Jste ochotni se ptát? Pokud ano, otevřou se Vám dveře k životu v radosti a lehkost Dnešek muže být začátkem něčeho nového, jiného…a muže se to stát při sezení, kdy se jemně dotknu 32 bodů na Vaší hlavě. Otevřou se Vám dveře k tomu, abyste mohli být vším, čím chcete. Acces Bars nám umožňuje jiný způsob fungování na planetě, nekonečný Vesmír nás nepřetržitě obdarovává, a tato metoda vymazává vše nepotřebné, myšlenky, obavy, emoce a postoje, které jsme během života získali. Dovoluje tělu vytvořit nové volby a nové možnosti. Otevře se Vám cesta k léčení sama sebe.

Všichni víme, co je facelift. Ale znáte Energetický Facelift™? Dovedli byste si představit vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spousty energie a být sami se sebou spokojeni? Access Energetický Facelift™ je úžasný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář – zvrátit vzhled stárnutí bez operace, injekcí, peelingu anebo jiných procesů/procedur! Access Energetický Facelift™ je mnohem víc než kosmetický. Tato technika může vytvářet podobné účinky v celém těle. A krom toho nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se přes kritický filtr na vlastní tělo.

Reflexní lymfatická masáž

Odlehčí organismu zatíženému nemocí přemírou škodlivin či nadměrnou psychickou či fyzickou zátěži a podpoří fungování vlastního imunitního systému těla. Příznivé účinkuje také při rozpouštění psychických bloků, uvolňuje napětí v obličeji. Obličej se zjemní v jeho rysech. LM prováděná reflexně na ploskách nohou je již mnoho let úspěšně používána jako alternativa k celkové lymfatické masáži.

Obličejová jóga

Chcete vypadat pořád mladistvě? Aby obličej byl stále pružný a vypnutý, je třeba trénovat obličejové svaly úplně stejně jako kdekoli jinde na těle. Jsem lektorem kurzu obličejové jógy a ráda Vás naučím tyto jednoduché cviky. Již po pár dnech uvidíte změnu ve výrazu tváře. U těchto cvičení je jako i u jógy důležité je cvičit pravidelně. Čím častěji, tím bude efekt větší. jsem certifikovanou lektorkou Face Yoga Institute®.

bottom of page